Logo gemeente AMSTELVEEN

Jaaroverzicht

Geen ophaalgegevens gevonden voor

Je hebt je aangemeld om op het op te laten halen. Bevestig jouw aanmelding via de knop ‘Bevestig’.Wil je een e-mailherinnering ontvangen, geef dan jouw e-mailadres op


Dit verzoek is nog niet goedgekeurd

U gaat het ophaalverzoek voor op datum annuleren


Notificaties

Vul uw e-mailadres in en kies een afvalsoort om notificaties te ontvangen. U ontvangt altijd eerst een link via e-mail waarmee u de aanmelding of wijziging moet bevestigen. Heeft u al eerder notificaties ingesteld dan kunt u deze wijzigen. Wilt u zich afmelden dan kan dat door alle afvalsoorten te deselecteren en op opslaan te klikken

  • gft
  • kerstbomen
  • PMD
  • papier

Gebruik de onderstaande URL voor het toevoegen van de ophaaldagen aan jouw agenda.


Je aanvraag voor een fysieke kalender is succesvol geregistreerd en zal zo spoedig mogelijk verzonden worden.

Dit kan ongeveer 5 werkdagen duren.

Nieuws

Venster sluiten

-

Het is de foto van het nieuws: Lachgascilinders en gasflessen

Lachgascilinders en gasflessen

19-09-2023
Lachgascilinders en gasflessen

Lachgascilinders en gasflessen horen niet in ondergrondse afvalcontainers. Ze kunnen ontploffingen en brand veroorzaken in de inzamelvoertuigen of bij de verwerking van het afval.

Breng lachgascilinders en gasflessen naar het Afvalbrengstation. Ziet u een cilinder of gasfles in uw straat of buurt? Maak dan een melding via amstelveen.nl/fixi of de Fixi App.

LEES MEER

Het is de foto van het nieuws: Minder afgekeurd PMD-afval

Minder afgekeurd PMD-afval

07-08-2023
Minder afgekeurd PMD-afval

Bewoners van Amstelveen scheiden steeds beter hun PMD-afval (Plastic en Metalen verpakkingen, Drankkartons). De laatste maanden wordt veel minder PMD door de verwerker afgekeurd. Dit betekent dat er steeds minder verkeerd afval tussen het PMD terecht komt. De gemeente zamelt wekelijks gemiddeld 5.000 kilo gescheiden PMD-afval in. In februari betaalde de gemeente nog € 7.000,- voor het afvoeren van afgekeurd PMD, in mei was dit nog maar zo’n € 1.000,-. De verwachting is dat er deze zomer ook minder PMD-afval wordt afgekeurd.  

Dit voorjaar zijn bewoners met een grootschalige campagne geïnformeerd, over de voordelen van beter afval scheiden. Door PMD-afval apart in te zamelen sparen we grondstoffen, energie en het milieu. Zo’n 60% van al het PMD-afval wordt hergebruikt. Door het PMD-afval goed te sorteren van het restafval helpt u als inwoner mee om Amstelveen duurzaam te houden en worden de kosten voor afvalverwerking beperkt.

Soms is het lastig om te bepalen of afval bij het PMD-afval of restafval moet. Wat is bijvoorbeeld geen PMD:

  • netjes van sinaasappelen en uien
  • spuitbussen
  • plasticverpakkingen met voedsel er nog in
  •  

Deze afvalsoorten kunnen het verwerkingsproces verstoren omdat machines vastlopen of vervuild raken. Twijfelt u of iets bij het PMD-afval mag? Controleer het hier op de website of in de app of op de pagina over afvalsoorten.

LEES MEER

Het is de foto van het nieuws: Extra ondergrondse containers

Extra ondergrondse containers

31-07-2023
Extra ondergrondse containers

In juli zijn er 19 extra ondergrondse containers bijgeplaatst in Amstelveen. Het gaat om ondergrondse containers voor glas, textiel en papier &karton. Ook zijn er vijf ondergrondse PMD-containers die weinig werden gebruikt en waarvoor een alternatief dichtbij voor handen is omgebouwd naar textoielcontainers. Doordat er onverwacht toch kabels en leidingen in de grond zaten bij twee locaties in Randwijk en Westwijk Zuidoost konden daar een papier en textielcontainer niet de grond in.

U vindt alle nieuwe ondergrondse containers en de twee containers die niet geplaatst konden worden in het onderstaande overzicht:

 

adres

fractie

wijk

Nieuw geplaatste container

     

02.030.TXT

Prins Bernhardlaan 2

textiel

Patrimonium

03.150.TXT

De Savornin Lohmanlaan 51

textiel

Elsrijk West

03.300.TXT

Van der Veerelaan 65

textiel

Elsrijk West

04.612.GLS

Rembrandtweg 324-338

glas

Elsrijk Oost

05.340.TXT

Kamerlingh Onnesstraat 40-78

textiel

Stadshart

07.512.OPK

Kostverlorenhof 48-58

papier

Kostverloren

07.530.OPK

Kostverlorenhof 2A

papier

Kostverloren

08.240.GLS

Camera Obscuralaan 282-334

glas

Bankras

11.240.GLS

Dr. Plesmansingel 5-93

glas

Keizer Karelpark West

12.080.TXT

Johannes Calvijnlaan 2-12

textiel

Keizer Karelpark Oost

12.403.OPK

Maarten Lutherweg 336-506

papier

Keizer Karelpark Oost

13.070.TXT

Ln vd Helende Meesters 472-568

textiel

Groenelaan

13.672.TXT

Groenhof Zuid

textiel

Groenelaan

15.103.TXT

Grote Beer 2-22

textiel

Middenhoven

18.065.GLS

Luttickduin 56-128

glas

Westwijk West

18.170.GLS

Zeelandiahoeve 161-287

glas

Westwijk West

18.360.GLS

Cannenburgh 2

glas

Westwijk Zuidwest

18.553.TXT

Radboud 2-44

textiel

Westwijk Zuidwest

18.660.OPK

Westhove 172-324

papier

Westwijk Zuidwest

Ombouw containers van PMD naar textiel

     

04.704.TXT

Rembrandtweg 168-220A

textiel

Elsrijk Oost

06.061.TXT

Uilenstede 168-224

textiel

Uilenstede

06.131.TXT

Uilenstede 71A-85H

textiel

Uilenstede

14.302.TXT

Praam 1

textiel

Waardhuizen

15.432.TXT

Dr. Willem Dreesweg 190-422

textiel

Middenhoven

Niet geplaatst i.v.m. kabels en leidingen

     

01.245.OPK

Catharina van Clevepark 1

papier

Randwijck

17.593.TXT

Korianderlaan 1-2

textiel

Westwijk Zuidoost

 

LEES MEER

Het is de foto van het nieuws: Ondergrondse containers reinigen

Ondergrondse containers reinigen

22-07-2023
Ondergrondse containers reinigen

Op maandag 24 juli start de gemeente Amstelveen weer met het  schoonmaken van de ondergrondse containers. Ook worden de containers gecontroleerd op mogelijke kleine defecten. De werkzaamheden zijn gepland tot en met vrijdag 13 oktober. Zowel het boven- als ondergrondse deel van de container wordt schoongemaakt.

Door de containers regelmatig, twee keer per jaar, schoon te maken en te controleren blijven de containers in goede conditie en kunt u de containers dagelijks gebruiken.

Tijdens het schoonmaken van de container kunt u deze circa 30 – 45 minuten niet gebruiken. Onze excuses voor eventuele overlast. Plaats geen afval naast de container maar loop naar een andere container of kom een uurtje later terug met uw afval. Samen houden we Amstelveen schoon!

De bovengrondse GFE-cocons en de containers die daar in zit worden maandelijks gereinigd.  

LEES MEER